Neler Yaparız - Hizmetlerimiz


Saray Halı Yıkama Tatvan

*Önemli Duyuru: Bambu, Viscon ve Doğal İplerden üretilen halılarda oluşabilecek renk kaybı ve deformelerden firmamız sorumlu değildir.

Bünyan Halı Yıkama
Bünyan halıları diğer el dokuma halılarından ayıran özelliği, dokuma sıklığı sebebiyle kirlendiğinde bünyesindeki kirler dahada artar, temizliği mutlaka bilgi ve tecrübe gerektirmektedir.Saray halı yıkama fabrikamız gerek eğitimli personeli gerek donanımı bakımından yeterli tecrübeye sahiptir.
El Dokuma Halısı Yıkama
El dokuma halıları binbiz zahmetle dokunmuş, yoğun emek harcanan el emeği göz nuru halılardır, bu tür halıların elbetteki değeri diğer halı türlerine göre farkı vardır, yine aynı suretle yıkanmasıda diğer halılar gibi olmamaktadır, Saray halı yıkama el dokuma halı yıkama işinde tecrübe sahibidir, firmamız dan destek alarak el dokuma halılarınızı yıkatabilirsiniz.
İpek Halı Yıkama
Duygularla ilmik ilmik dile gelen, ipek ipliklerle düğüm düğüm sanat işlenen ipek halıların yıkanma işinde uzman olan fabrikamız personeli sizlere bu anlamda çözüm sunmaktadır, ipek halılar dünyaca ünlü, çok zahmetli dokunan en değerli halı türlerindendir. Dolayısıyla bu tür halıların yıkanması, temizliğide önem arz etmektedir. Saray halı yıkama fabrikası olarak binlerce ipek halı yıkamanın yıkanmasında büyük rol aldık, sizlere hizmet vemekten mutluluk duyarız.
Isparta Halı Yıkama
Isparta halı nın tarihi Türklerin anadoluyu fethinden sonra bölgedeki türk oymaklarının çalışmaları ile ortaya çıkmıştır, Isparta halıları çok değerli halılardır, Saray halı yıkama olarak ısparta halı yıkamada çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Milas Halı Yıkama
Halılar, Türk kültürünün yegane önemli öğelerindendir, Milas halılarıda ülkemizde önemle tercih edilen dokunmasında bolca emek içeren halı türleridir, Saray halı yıkama olarak milas halılarının temizlenmesinde tecrübe sahibiyiz.
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy halıları tarif edecek olursak, uzun, post görünümüne sahip kalın halılar denilebilmektedir. Shaggy halılar günümüzde en çok tercih edilen halı türüdür, Saray halı yıkama fabrikamız, shaggy halı yıkama konusunda yeterli tecrübeye sahiptir.
Yörük Halı Yıkama
Yörük halıların temek özelliği, dokunurken günümüz şartlarında semboller kullanılır, bu tür halılar özel halılardır, Saray halı yıkama olarak yörük halı yıkama konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Yün Halı Yıkama
Yün halılar boyası ve dokusu sebebiyle yıkanma süreci zahmetli ve uzmanlık gerektiren bir işçiliği bulunmaktadır, Saray halı yıkama olarak uzman ekibimiz ve gerekli donanım ekipmanlarımız, şampuanlarımız ile yün halı yıkama konusunda çözümler sunmaktayız.